Условия конфиденциальности

Положення про конфіденційність персональних даних

Це Положення про конфіденційність поширюється на  будь-яку фізичну або юридичну особу, яка скористалася або мала намір скористатися інформаційними послугами, (надалі за текстом “Користувач”) що надає ФОП Хабенко Є.Є.(надалі за текстом “Ми”) та таким чином надала будь-які свої персональні дані (письмовим,усним  чи будь-яким іншим способом) та на ту інформацію, яка стала відома ФОП Хабенко Є.Є. в процесі та або в результаті здійснення підприємницькою діяльності.

Якщо Ви не погоджуєтеся з цим Положенням про конфіденційність, ми просимо вас утриматися від користування послугами ФОП Хабенко Є.Є. 

Це положення про конфіденційність регулюється Загальним регламентом захисту даних EU General Data Protection Regulation -“GDPR” щодо Користувачів – резидентів Європейського Союзу (ЄС), так і Законом України “Про захист персональних даних” від 1 червня 2010 року № 2297-VI

Збір класичної персональної інформації 

Ми можемо збирати особисту інформацію, яка може Вас ідентифікувати як персону- наприклад, ваше ім’я, прізвище, номер мобільного телефону,адресу електронної пошти, номер автомобіля, електронні зображення Ваших особистих документів, що Ви надали нам добровільно,  а також не особисту ідентифікаційну інформацію – наприклад, певний вік, віковий діапазон або стать, місце Вашого знаходження в певний момент часу, Ваші наміри щодо того яку поїздку Ви планували здійснити та здійснили насправді, тощо та не обмежуючись виключно даним списком.

Цю інформацію Ви надаєте нам шляхом:

– при заповненні реєстраційної форми на Сайті, та  в процесі реєстрації; 

– коли вам необхідно зв’язатися з нашою службою підтримки клієнтів або звернутися до нас через інші канали (наприклад, через електронну пошту, через дзвінок до контактного колл -центру або соціальні мережі)

-коли Ви створили власний акаунт, який дозволяє зберігати персональні налаштування, 

-коли Ви приймаєте  участь у рекламних акціях чи розіграшах – в такому випадку ви також будете надавати нам свої персональні дані.

– Ви можете надсилати нам відгуки про сайт і ділитися своєю думкою або звертатися за допомогою щодо користування послугами Порталу чи Мобільними додатками.

Використання інформації.

Ми використовуємо вашу контактну інформацію тільки в цілях, для яких ви надали нам ці дані. Ми не ділимося цими даними зі сторонніми особами.

Якщо ви хочете видалити контактну інформацію, яку ми отримали, будь ласка, надішліть листа електронною поштою за адресою support@2288com.ua, і вашу інформацію буде видалено з нашої бази даних.

Зібрана інформація використовується безпосередньо для:

– Розміщення замовлень: ми використовуємо ваші персональні дані для розміщення замовлень на перевезення за допомогою Мобільних додатків та для передачі ваших персональних даних Партнерам з метою виконання Партнерами відповідних замовлень.

– Служба підтримки клієнтів: ми забезпечуємо цілодобову підтримку клієнтів. Зв’язатися з службою підтримки можливо по телефону 0506310456

Володіючи вашими персональними даними, команда служби підтримки може допомогти вам з замовленнями та відповісти на пов’язані з ними запитання, а також будь-які інші запитання. Для зворотнього звязку з Вами працівники служби підтримки можуть використовувати послуги мобільного зв’язку (тобто зателефонувати Вам).Розмова з працівниками служби підтримки можуть прослуховуватися в режимі реального часу або записуватися з метою контролю якості надання послуг та подальшого навчання нашої команди. Записи зберігаються протягом обмеженого періоду часу і видаляються автоматично, крім випадків, коли ми вважатимемо за потрібне зберегти їх на більш тривалий період (за умови необхідності, в тому числі з метою розслідування випадків, що пов’язані з порушенням законодавства). Всі записи телефонних розмов будуть використовуватися відповідно до цього Положення про конфіденційність.  В свою чергу Ми можемо звернутися до Вас і з інших питань електронною поштою, по телефону та через електронні повідомлення, в залежності від типу контактної інформації, якою ви з нами поділилися. Ми також докладаємо всіх зусиль для опрацювання всіх запитів, які ви нам відсилаєте.

-Ми використовуємо  зібрану інформацію, щоб дати можливість нашим користувачам спілкуватися між собою. Наприклад, Користувач Партнер може надіслати текстове повідомлення або зателефонувати  Користувачу Інформатору для підтвердження місця посадки і навпаки, Користувач Інформатор має можливість зворотного зв’язку з Користувачем Партнером.Користувачі усвідомлюють, ту міру відповідальності ,  що надбали у зв’язку з володінням такої інформації, і зобов’язується використовувати її лише в рамках відносин , що виникли в результаті використання інформаційних послуг наданих нами, та не передавати її третім особам, за винятками передбаченими Законом України.

 Ми може використовувати зібрану інформацію для надсилання вам повідомлень про продукти, послуги, промоакції, дослідження, опитування, новини, зміни та заходи. Ми також може використовувати інформацію для просування й організації конкурсів і лотерей, виконання зобов’язань із виплати виграшів і вручення призів, а також надання вам відповідних оголошень і контенту щодо наших послуг і ділових партнерів. 

В деяких випадках ми можемо використовувати ваші персональні дані для обробки та передачі їх компетентним органам згідно чинного законодавства України.

PUSH, SMS-повідомлення

Ми будемо використовувати push та sms повідомлення для того, щоб  інформовувати Вас з питань, що виникають в процесі надання інформаційних послуг  або нагадати вам про Вашу активність використання наших послуг.

Зберігання інформації

Ми зберігаємо Вашу інформацію так довго, як то необхідно для надання Вам наших послуг. Ми можемо зберігати інформацію і довше, але тільки в такому вигляді, в якому Вас не можна буде відстежити за допомогою цієї інформації. Ми видаляємо інформацію, коли вона більше не потрібна нам для надання послуг.

Захист персональних даних

Відповідно до чинного законодавства України ми дотримуємося належних заходів безпеки в розумних рамках, щоб запобігти несанкціонованому доступу до персональних даних та їх неправомірному використанню.

Ми застосовуємо відповідні корпоративні системи та дотримуємося певних процедур з метою захисту та охорони наданих нам персональних даних. Ми також використовуємо заходи безпеки і застосовуємо технічні та фізичні обмеження для використання персональних даних та отримання доступу до них на наших серверах. Лише працівники, в яких є особливі права та дозволи, мають право доступу до персональних даних під час виконання своїх обов’язків.

Видалення інформації 

Коли інформація більше не потрібна, ми видалимо її, використовуючи розумні кошти та міри  для її захисту від несанкціонованого доступу або використання.

Відкриття інформації третім особам

Ми не можемо самостійно надавати всі послуги, необхідні для успішного здійснення діяльності, тому ми повинні ділитися зібраною інформацією з третіми особами, наприклад  з тими, хто надає послуги смс-провайдерів або будь-які інші сторонні послуги, які підтримують надання інформаційних послуг ФОП Хабенко Є.Є. 

Ми залишаємо за собою право відкрити вашу інформацію (включно з особистою ідентифікаційну інформацію) в рамках закону, судового процесу та / або за запитом державних органів вашої країни перебування або за її межами. Ми також можемо розкрити інформацію про вас, якщо ми вважаємо, що це необхідно в цілях національної безпеки, застосування закону або ж в інших суспільно значущих цілях.

Також ми може відкрити інформацію про вас, якщо ми порахуємо, що це необхідно для виконання наших умов надання послуг або ж для захисту нашої діяльності, наших користувачів або ж отримання ними наших послуг. Крім того, в разі реорганізації, злиття або ж продажу компанії ми можемо передати будь-яку або ж всю зібрану нами інформацію (включно з особистою ідентифікаційну інформацію) відповідним третім особам.

Збір інформації, пов’язаної з дітьми 

Ми вважаємо, що наші послуги розраховані на всю сім’ю, проте вирішили за власною ініціативою запровадити високі стандарти захисту, хоча наші послуги не націлені на дітей віком до 18-ти років і ми не збираємо їх особисті дані навмисно.  Ми добровільно вирішили дотримуватися підвищених стандартів захисту дітей. Якщо ми дізнаємося, що отримали особисті дані дитини, яка не досягла 18 років, ми вживемо заходів для термінового видалення такої інформації. Якщо ви дізнаєтеся, що ваша дитина надав нам свої особисті дані без вашої згоди, будь ласка, зв’яжіться з нами за адресою 2288.com.ua@gmail.com